חגיגה של ניגודים: דופלקס בבאר שבע

תכנון ועיצוב סלון
עיצוב סלון מודרני 2019

תכנון דופלקס בבאר שבע

הצורך לרענן ולחדש לא פסח על משפחה מהדרום: הילדים גדלו ועזבו את הבית, אבל ההורים רצו לשדרג את ביתם ולהמשיך לארח קרובי משפחה מכל העולם. הם פנו אלינו בבקשה למהפך. נפגשנו בשטח, מדדנו קירות, חלונות, שקעים ועוד, וחזרנו למשרד כדי להזין את הנתונים לתוכנת ההדמיה שלנו.

בעזרת התוכנה הפכנו את הדירה על פיה: העברנו מטבח, החלפנו מיקום של חדרי האמבטיה, שברנו את המדרגות והתאמנו את המגורים לצורכי הגיל של הדיירים ולחלל משותף נעים לאירוח. לאחר כמה פגישות אישיות, ובשיתוף מלא עם המשפחה, העברנו תוכניות לקבלן המבצע.

התוצאה היא דופלקס יפהפה שעוצב כולו בגוני אפור ולבן, ומשלב חומרים חמים וטבעיים עם מישורים חלקים ומבריקים בקו מודרני. הרצפה חופתה בעץ בעל מרקם טבעי, ולעומתה מלמעלה תקרה נמתחת לבנה ומבהיקה, שמשקפת את החלל הפתוח ואת המשטחים הגיאומטריים במטבח. המדרגות נשענות על אלכסון מתכת שחור, ועשויות לוחות עץ כבדים המנוגדים למעקה זכוכית שקוף ונקי. את המשטחים הישרים שובר ריהוט צבעוני בעל בדי פשתן מחוספסים.

הפן המודרני מתבטא בגופי התאורה המגוונים שהתקנו בתקרות: תאורה נסתרת, מנורות שקועות, ספוטים ופסי צבירה שאינם מתבלטים, אלא מעניקים תאורה שקטה ונקייה לחלל.

בדופלקס זה ניכר תפקידה של חברת דאן מבנים הן כגוף מתכנן לפי תוכנית מפורטת לפרטים, שכל קבלן יכול לבצע, והן כחברה המלווה את הלקוחות בכל שלב משלבי השיפוץ.

שינוי גודל גופנים