עיצוב פנטהאוז בראשון לציון

 "דאן מבנים" מעודדת שיתופי פעולה עם מעצבים כישרוניים ובעלי דמיון. במיני פנטהאוז הזה בפרויקט "ראשונים" שבראשון לציון עבדנו עם מעצבת הפנים קורן זמיר, ששמרה על קו קלאסי עם פריטי ריהוט עשירים ובעלי נוכחות.
זמיר בחרה בקווים ישרים ובצבעים בהירים המדגישים את חלל הדירה. שיש אפור בחדרי האמבטיה, שיש בהיר עם ורידים אפורים במטבח וריצוף מבהיק מחזקים עוד יותר את המראה הנקי והיוקרתי. כדי לאזן מראה זה נבחרו רהיטי עור בגוונים של חום, עץ טבעי בסלון ווילונות בד רכים בכל מקום.
החלום לעצב לפי רצונכם הוא נפלא, אבל כדי להוציא אותו אל הפועל נדרשו אנשי מקצוע מעולים – וכאן נכנסנו לתמונה. "דאן מבנים" הביאה למקום אנשים מיומנים ומוכשרים שדאגו לתוצאה סופית מושלמת. במהלך העבודה התקנו גופי תאורה נסתרים וגלויים בתקרה ובתוספות מגבס. סביב קיר הטלוויזיה בסלון הותקן אלמנט מעץ כהה המדגיש את החללים הבהירים. לאחר שהמקצוענים שלנו התקינו בדירה מערכות אינסטלציה וחשמל, השתמשנו בשפכטל ובצבע איכותי כדי להשיג גימור ברמה הגבוהה ביותר. את כל אלה ביצענו תוך כדי עמידה בלוח זמנים מורכב. במיני פנטהאוז הזה באים לידי ביטוי שיתוף פעולה מצוין בין המעצבת ובין המקצוענים שלנו: בסופו של דבר קיבלה המשפחה דירה מיוחדת במינה לאחר ליווי לאורך כל שלבי התהליך, שהפך את הרעיון המופשט למציאות לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

שיתוף ברשתות חברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest

נשמח לשמוע מכם! בקרו אותנו, התקשרו אלינו או כתבו לנו מייל.

שינוי גודל גופנים