תכנון פרוייקטים בניי

תכנון, ניהול פרויקטים

תכנון והדמיה אדריכלית

החלטתם על בניית בית חדש, על שיפוץ מהיסוד או על מהפך בעיצוב הפנים? נהדר. אך כעת ייתכן שתיתקלו בקשיים להמחיש את כל מה שדמיינתם בעיני רוחכם. כאן אנחנו נכנסים לתמונה – או לתמונות – ואפילו בתלת-ממד. אנו מציעים לכם עולם שלם של הדמיה אדריכלית ממוחשבת והמחשות חזותיות שיגשימו את חלומותיכם לנגד עיניכם.

מדימיון להמחשה

שלב התכנון האדריכלי הוא אחד החשובים והיצירתיים בתהליך חידוש ביתכם או בנייתו. כדי הביא לידי ביטוי את רעיונותיכם, אנו פורשים לפניכם מגוון רחב של אפשרויות הדמיה. ראשית נעבוד מולכם צעד-צעד, ונדע להתאים את התמונות שהעליתם בדמיון על צג המחשב או על לוח השרטוט. את כל השרטוטים האדריכליים מבצעים אדריכלים מוסמכים שעובדים איתנו.

הדמיה ממוחשבת-עד הפרט האחרון

המעצבים שלנו עושים הדמיות ורנדרינג (תיצוּג, המרת כל עצם נתון להדמיה ממוחשבת לרבות אור, צבע ומרקם – טקסטורה). באמצעות טכניקות גרפיקה ממוחשבת מהמתקדמות בעולם האדריכלות ועיצוב הפנים, אנו מעניקים ללקוחותינו פתרונות כוללים ומדויקים עד לפרטים הקטנים ביותר. באמצעות התכנון האדריכלי והרנדרינג שלנו תוכלו לתכנן לא רק חללים גדולים, אלא גם את עיצוב הפנים, ריהוט, גופי התאורה, גרמי המדרגות וכל מה שתרצו להעלות על הצג. נעשה עבורכם את כל אלה ועוד ונלווה אתכם עד לשלבי הביצוע.

 

 

תכנון
לווי פרוייקטים
ניול פרויקטים

תתקשרו אלינו או כתבו לנו פנייה

 

 

08-648-8005       או בנייד        052-675-7212

 שינוי גודל גופנים