הריסות ופינוי פסולת

בחרתם את מה שברצונכם לשפץ, תכננתם כל פרט ואתם כבר חולמים על דירה יפהפייה או על מטבח חדיש. אולם כדי להגיע לחדש צריך להרוס את הישן. ואכן, כל עבודת שיפוצים מלווה בלכלוך רב ולעתים קרובות גם ב"כאב ראש" שנגרם ללקוח מול השכנים, העירייה או בעלי העסקים בסביבה הקרובה. שיפוץ מורכב כולל גם הריסה ופינוי פסולת מהאתר, מה שדורש התנהלות מקצועית הן ברמה החוקית והן ברמה הבטיחותית.

 

תכנון זהיר – ביצוע מזהיר

 

כדי לבצע פעולת הריסה זהירה ושלמה, יש לדעת לקרוא את התוכנית האדריכלית של המבנה או הדירה. שבירת קירות שעוברת בהם צנרת מים או חשמל, הריסת קירות תומכים או קורות של גג – כל אלה דורשים עין מקצועית ומיומנת שתמנע נזק אפשרי למבנה כמו סדקים, קריסה או נזילות מיותרות. אנו עובדים עם קבלני הריסה ופינוי מהמקצועיים בתחומם, שלא יוותרו על אף שלב בעבודות ויעשו הכול כדי למנוע בעיות לא צפויות. במידת הצורך אנו מערבים גם מהנדסים פרטיים או מטעם העירייה. פינוי הפסולת נעשה במכולה המתאימה לכך ביעילות ובזריזות, מתוך ציות לכל כללי הבטיחות ומתוך הקפדה על מינימום של טרחה לדיירים האחרים או לשכנים הסמוכים לאתר.  

 

ציוד וליווי

 

הריסה ופינוי פסולת בזמן השיפוצים דורשים ציוד מיוחד בכל אתר ואתר, ולפעמים גם שיטות הפינוי משתנות בהתאם להיקף השיפוץ ואופיו. אנו דואגים להתנהל מול הגורמים החוקיים מרגע תחילת השיפוצים ועד לפינוי המכולה האחרונה מהאתר, כך שתוכלו להיות שקטים לאורך כל שלבי עבודת השיפוץ. 

תתקשרו אלינו או כתבו לנו פנייה

 

 

08-648-8005       או בנייד        052-675-7212

 שינוי גודל גופנים