עבודות גבס, מחיצות ותקרות גבס

עבודות גבס ייחודיות הן חלק בלתי נפרד מעיצוב של בתים בישראל, והיום כמעט אין עבודת שיפוץ בלי עיצוב בגבס. חברת דאן מבנים בע"מ מציעה לכם את כל סוגי עבודות הגבס האפשריים עד להגשמת חלומותיכם. יש לנו שנות ניסיון ארוכות בעבודות גבס שמבוצעות בחללים ציבוריים, בבתים פרטיים וגם עם חברות בנייה ויזמים בכל רחבי הארץ. אנו עובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר לפי התקן הישראלי ונותנים לכל לקוחותינו אחריות על העבודות.

עיצוב בגבס: עולם של צורות

גבס הוא חומר שאפשר לעצב אותו בכל צורה שעולה על הדמיון, ובשילוב מתאים של גופי תאורה תזכו במוצר מדהים. המעצבים והאדריכלים שלנו יתכננו אתכם ובעבורכם את עיצוב הגבס בכל חלל שתבחרו, ולאחר מכן יוציאו את התכנון לפועל. אנשי המקצוע בדאן מבנים צברו ניסיון רב בכיפוף גיליונות גבס, פעולה שאיתה אפשר להגיע לקירות מקומרים ואפילו לכיפות, או למדפי גבס ולנישות מעוצבות. גבס מכופף הוא גם פתרון פרקטי להסתרת פגמים בקירות או להעברת חוטים.

עיצוב בגבס: עולם של אור

בשילוב עם תוכניות העיצוב בגבס כדאי לחשוב גם על תאורה מתאימה. כדי להגיע לאפקט המושלם אנו מספקים עבודה מקצועית עם פרופילים מיוחדים: פרופילי סכין, שהם פרופילים מאלומיניום המותקנים על תקרת הגבס ועליהם משלבים את גופי התאורה; או פרופילי תאורה נסתרת השולחים לחלל החדר שלל אינסופי של משחקים באור.  

עבודות גבס בסלון

הסלון הוא המקום שבו חיה כל המשפחה. שילוב קירות גבס, נישות בולטות או שקועות או מזנון גבס לטלוויזיה ייתן לסלון מראה ייחודי. מעל חלל הסלון אפשר לשלב. מעל חלל הסלון אפשר לבנות קרניז גבס המסתיר בתוכו את גופי התאורה והופך את החלל למקום נעים ונוח.

תתקשרו אלינו או כתבו לנו פנייה

 

 

08-648-8005       או בנייד        052-675-7212

 שינוי גודל גופנים