חיפוי קרמיקה

ריצוף הוא אחד מתחומי הבנייה המשלבים פונקציונליות עם יופי, צורך עם עיצוב. אמנם כיף גדול להסתובב בבית שהריצוף שלו נעים לעין ומשרה תחושה טובה בחלל, אבל בחירה לא נכונה של חומר או הנחה לא מקצועית של המרצפות יכולה לפגום בחיי היום-יום שלכם. בדאן מבנים פועלים מיטב הרַצָּפִים ואנשי המקצוע, שיעשו הכול כדי שהריצוף יתאים גם לכם וגם לכל חלל בבית ויזכה אתכם בשנים ארוכות של נוחות ויופי.

חומרים שונים – טיפול שונה

היום קיים מגוון רחב של חומרי ריצוף וחיפוי: אבן טבעית, גרניט-פורצלן, חומרים דמויי פרקט, קרמיקות ועוד. לכל חומר ייעוד שונה – לריצוף פנים או חוץ, להנחת אבנים משתלבות בחצר או בגינה, לחיפוי מדרגות או לחדר האמבטיה. רק עבודה נכונה עם כל אחד מחומרי הריצוף תניב תוצאות טובות שיחזיקו לאורך זמן. אנשי המקצוע שלנו מכירים מקרוב את כל סוגי החומרים ואת "התנהגותם" לפי תנאי המבנה, ויעשו הכול כדי לספק לכם עבודה יסודית ונקייה.   

לא רק ריצוף

בחרתם מרצפות לכל חלל במבנה והחלטתם היכן למקם כל אחת מהן? מצוין, אבל לא מספיק. כעת צריך לדעת איך לחתוך אותן במדויק לפי תנאי החלל. יש לעשות שיפועים נכונים במקלחות, להניח היטב את החיפוי באמבטיה ולהשתמש בחומרי איטום מתאימים. אם יש לכם מדרגות, צריך לדעת לחשב את גובה החיפוי ורוחבו. המומחים שלנו ילוו אתכם בכל החלטה ויבחרו עבורכם את חומרי האיטום, המילוי והעיצוב הטובים ביותר הקיימים היום בשוק. אנו יודעים לעבוד עם תערובות כוחלה (מלט מיוחד שמגיע בצבעים שונים), לחפות קירות לבנים דקורטיביים בפנים המבנה ומחוצה לו ולדאוג הן לאיטום נכון והן לעיצוב מושלם ונקי – הכול לפי בקשותיכם. 

אם נדרשות עבודות חיפוי למעקות אבן, לקירות המרפסת, לגדר ואפילו לבריכה – אנו מומחים גם בקופינג. קופינג הוא הנחת נדבך עליון, שכאשר הוא בשיפוע נכון הוא מונע הצטברות מים ולכלוך ומגן על הקיר. אנשי המקצוע שלנו ידעו על איזו תשתית אפשר להניח את משטח הקופינג ובאיזה הרכב חומרים נכון לאטום את החיבורים. כמו כן לא נשכח לבנות "אף מים" בפינות המרפסת, הקירות או החלונות להגנה מושלמת מפני מי הגשמים ולניקוז נכון שלהם.

תתקשרו אלינו או כתבו לנו פנייה

 

 

08-648-8005       או בנייד        052-675-7212

 שינוי גודל גופנים