עבודות גימור

 

בחירת צבע וגימור היא אחד השלבים המרגשים והנעימים לקראת כניסה לבית או לדירה חדשים, ולפעמים צביעה היא האור בקצה המנהרה של עבודות השיפוץ וחידוש המבנה. הצבעים סובבים אותנו 24 שעות ביממה והם משפיעים על כל חלל הבית ועל ההתנהלות שלנו בתוכו. כמו שצבע טרי מרומם את מצב רוחנו כך צבע סדוק, מתקלף או דוהה מפריע לנו. לצבע חיים משלו ועולם משלו, ומשום כך אנו בדאן מבנים בע"מ מציעים לכם את מיטב אנשי המקצוע שיודעים להכין את המצע, לטפל בו בסבלנות עד לשכבה האחרונה ולהעניק לכם תוצאות מושלמות לטווח ארוך וברמות הגבוהות ביותר.

עבודות גימור – לא מה שחשבתם

"עבודות צבע" הן בעצם עבודות גימור בטווח עצום של אפשרויות וחומרים חדשניים. הקיר יכול להיות חלק או מחוספס, מט או מבריק, שטוח לחלוטין או מעוצב בדגמים בולטים של סטוקו וחומרים אחרים. כל אחד מהחומרים דורש עבודה בכלים שונים ובשיטות שונות: הכנת פני השטח, מריחה, הנחה, התזה ועוד. ללא ידע וניסיון כיצד להתנהל עם החומרים, התוצאות עלולות להיות עגומות ולעלות לכם כפליים. אנשי המקצוע שלנו מנוסים בכל ההיצע האפשרי שקיים היום בתחום תיקוני הצבע, עבודות צבע פנים וחוץ וכל מה שנלווה אליהם.

כל סוגי עבודות הצבע

טיח: הטיח משמש להכנה בסיסית של כל קיר או ריצוף, חיצוני או פנימי. בחירה נכונה בטיח שיתאים לכל סוגי עבודות השיפוץ והתחזוקה היא חשובה ביותר. הטייחים שלנו מנוסים מאוד ויידעו להגיע להנחה טובה של כל בסיס, לעובי הנכון שלו, עד יישור מושלם של פינות בכל קיר או תקרה.

שפכטל: שפכטל משמש אותנו למילוי סדקים ואיטומם ולהחלקת קירות. אנשי המקצוע שלנו מכירים את כל הדרוש לעבודה עם חומר זה, מתיקוני שפכטל יסודיים ועד שפכטל מלא (שפכטל אמריקאי) שמחייב כמה שכבות של מריחת שפכטל, שיוף אחרי השכבה הראשונה וצביעה יסודית עד לקבלת צבע אחיד וחלק.

סטוקו: סטוקו הוא שם כולל לתערובות טיח שונות, שהעבודה אתן תגיע לתוצאות מבריקות ומפוארות, דמויות שיש. שימוש בסטוקו מתאים לאוהבי הקירות החלקים, ויתרונו הגדול הוא בכך שאינו צובר אבק.

שליכט צבעוני: בשונה מטיח, שהוא השכבה הראשונה המכינה את הקיר לכל שלב אחר, השליכט הוא השכבה השלישית והאחרונה ודורש מריחה מקצועית בעזרת מאלז' (כף טייחים ייחודית), ועוד. כאן תוכלו לעוף על העיצוב ועל המרקמים – מהעדין ביותר ועד המחוספס ביותר. מראה של חריצים, גרגירים, פסים ואפילו קרעים – נדע כיצד ליצור כל אחד ואחד מהם. השליכט מתאים גם לדקורציה בתוך הבית וגם לקירות חיצוניים.

צבע: גם עבודת הצבע הפשוטה ביותר מצריכה חומרים טובים ומתאימים, סדר עבודה מסוים ועין מקצועית. אנו מספקים צביעת קירות פנים וחוץ וכן סוגי צביעה ייחודיים ובכללם צביעה דקורטיבית וצביעה באפקט ספארי. צביעה דקורטיבית תעניק לכם המחשה של כל דגם או מרקם שבהם תבחרו ובכל גוון אפשרי. אפקט ספארי ייחד את הקיר במראה "לא גמור" המזכיר דיונת חול.  

ערבה דמוי בטון: טיח מינרלי ייחודי שמעניק לקירות חוץ או פנים מראה בטון או אבן. הכנה מתאימה, הקפדה על כל שלבי העבודה ודייקנות יספקו תוצאה מרשימה למראה. 

תתקשרו אלינו או כתבו לנו פנייה

 

 

08-648-8005       או בנייד        052-675-7212

 שינוי גודל גופנים