עבודות אינסטלציה

 

עבודות אינסטלציה הן מהחשובות הנעשות בבניין, במשרד או בדירה הפרטית. תשתית טובה שהונחה לפי כל הכללים, עם החומרים הטובים ביותר ובהתאם לצורכי המבנה, תחסוך אחר כך שנים של הצפות ונזילות. גם תיקוני צנרת נקודתיים מחייבים עין מנוסה ועבודה מקצועית, שיחסכו מכם עוגמת נפש והוצאות כספיות גדולות. דאן מבנים בע"מ מציעה לכם פרויקטים של שיפוץ רחב היקף ובכללו עבודות אינסטלציה מכל הסוגים.

הנחת צנרת חדשה

דאן מבנים בע"מ מתמחה בהנחת צנרת חדשה במבנים כחלק בלתי נפרד מפרויקט הבנייה. אנו מנוסים בתכנון נכון של מיקום הצנרת במבנה, בהנחת צנרת רציפה ובלי חיבורים מיותרים, בהקפדה על בידוד מתאים של מערכת המים החמים ועוד. לפני כיסוי השטח והנחת הריצוף נוודא שלחץ המים מתאים וכן נערוך בדיקה יסודית של כל הצנרת כדי למנוע נזילות והפתעות לא נעימות. כמו כן אנו פועלים לפי כל התקנים בבניית בור הביוב וחיבור הבית לרשת המים המקומית.

החלפת צנרת בדירה או בבית פרטי

צנרת ישנה היא אחד הגורמים העיקריים לנזילות סמויות, לפיצוצים חוזרים ונשנים ובסופו של דבר לחשבונות מים מנופחים. כדי לשנות זאת מן היסוד אנשי המקצוע שלנו יגיעו אליכם, יעריכו את המצב ובמידת הצורך יגיע צוות שיאתר נזילות באמצעות הציוד המתאים. אנחנו עושים עבודה מקיפה החל בצינור הראשי, עבור בפיצולים עם "חנוכייה" (מרכזת מים) וכלה בכל מקום שנדרש. רק לאחר בדיקה מעמיקה של לחץ המים נרכיב את כל הכלים הסניטריים. ולא רק בבית: אם מדובר בעבודות ביוב, לאחר החיבורים וההרכבות של הצנרת נבדוק בלחץ כל קו ונתאים את השיפוע הנדרש לקווי הביוב. בכל מקרה נעשה כל שיידרש כדי שתצאו מרוצים, בצירוף אחריות מלאה על עבודתנו.

תתקשרו אלינו או כתבו לנו פנייה

 

 

08-648-8005       או בנייד        052-675-7212

 שינוי גודל גופנים