התקנת תקרות נמתחות בבתים פרטיים, בשטחים מסחריים ומשרדים

תוצאה איכותית שמספקת ללקוח חוויה בלתי רגילה

מתקינים מקצועיים התקנות בכל רחבי הארץ שירות תיקונים וניקיון תקרות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest

תקרות מתיחה - מראה חדש

פתרונות עיצוב חדישים מאפשרים להפוך תקרה סטנדרטית ורגילה ליצירת אמנות ייחודית. חידושים בעולם תקרות נמתחות, מגוון עשיר של סוגים, טקסטורות וצבעים. תקרות נמתחות מהוות לא רק פתרונות עיצוב דקורטיביים, אלא גם פתרונות הנדסיים מעולים בעיצוב חללים גדולים, מאחר והן ממלאות גם תפקיד אקוסטי ו/או היפואלרגני.

סוגים של תקרות נמתחות

תקרות משתקפות

מה שמייחד את התקרות המבריקות הוא המראה הייחודי המשתקף מהם בדומה לזכוכית. העומק הנוצר מהן, יוצר אשליה אופטית של חלל פנים גדול ומרווח יותר. מה שמוסיף לתחושת המרחב הוא האפשרות לייצר משחקי פיזור אור. תקרות מסוג זה מבוקשות מאד לאור התאמתן לתנאי מזג האוויר הים תיכוני. הן גם עמידות למים ולפגעי הסביבה ולכן נפוצות במטבחים, חדרי אמבטיה ובריכות שחיה.

תקרות סאטן

הגשר בין המראה המבריק למראה המאט נמצא בסאטן. תקרות סאטן מהוות את שביל הזהב בין התקרות המבריקות לתקרות המאט. ניתן להשיגן במגוון רחב של צבעים, ובכך לשוות נופך ייחודי ומודגש לכל חלל פנים. הן מועדפות מאד בקרב אדריכלים ומעצבי פנים. פני השטח חלקים ומדמים תיקרה ישרה מסוג מאט והן משתלבות באופן מושלם עם תקרות מבריקות, אלמנטים של תקרות גבס וסוגי טפטים.

תקרות מאט

תקרות מאט, נועדו לשוות לחלל החדר מראה חם, קלאסי ונקי. מה גורם לתחושה הזו? המרקם האחיד והמראה המטויח בדומה לתקרה צבועה ישירה. הן משתלבות באופן הרמוני בחלל הפנים ומסייעות להסוואת פגמי בניה ושיפוצים וכן יוצרות חיץ ובידוד מהתקרה מפני רטיבות.

תקרות מוארות

התקרות המוארות נותנות את הטאצ' העיצובי של החדר ואחראיות על אופי האווירה שבתוכו. האופציה שלהן להאיר את החדר כתחליף לגוף תאורה או נברשת ולהוות אלמנט דקורטיבי מרשים וחסכוני, בהיותן מבוססות על לדים, מסבירה את הביקוש ההולך וגובר להן מעת לעת. על-מנת לקבל אפקטים נוספים, ניתן להשתמש במערכת דינמית או סטטית וכן להוסיף הדפסות ואימאג'ים על גבי התקרות המוארות.

תקרות מודפסות

אין כמו יצירת רושם ראשוני. כשלרושם הראשוני נלווה אפקט של WOW ,זה הרבה יותר חזק. התקרות המודפסות יוצרות את הרושם הזה. מעבר להיותן ידידותיות לסביבה, הן מבוססות על טכנולוגיות מתקדמות וניתן לשלב בהן מגוון רחב של תמונות, מהמאגר האישי או הציבורי, אלמנטים גרפיים, לוגו חברה, ציורים, טקסטים ועיצובים מותאמים אישית.

אפקט שמי כוכבים

מתי לאחרונה הבטתם בשמיים וגיליתם כוכב נופל? מתי הרגשתם אסטרונאוטים ליום אחד? מהיום תוכלו לגלות שהכוכבים קרובים אליכם מתמיד והפנטזיה לשהות בחלל נצחי ואינסופי עם שלל כוכבים יכולה להפוך להנאה אסתטית בחדר שלכם. אז מה תבחרו? גלקסית כוכבים או שמי לילה?

תקרות בד

תקרות בד הפכו לאלמנט פונקציונלי ואסתטי כאחד במיוחד לחללים בהם יש דרישה לבידוד אקוסטי גבוה, למשל, חדרי קולנוע ביתיים. אנו מציגים תקרות בד עמידות ומתקדמות תוצרת גרמניה DESCOR במגוון רחב של עיצובים הכולל קירות בד ותקרות בד.

תקרות וקירות אקוסטיים

בכל יום אנו מוקפים ברעשים בלתי פוסקים: צלצולי טלפון, כלי רכב חולפים, שיפוצים סמוכים ואפילו הטלוויזיה של השכן. תקרות נמתחות אקוסטיות הן מהפתרונות החדשניים הטובים ביותר ליצירת חללים שקטים, נקיים מרעשי רקע מיותרים. תקרות נמתחות אקוסטיות הן פתרון מושלם לאולמות אירועים, קניונים, בריכות שחייה, משרדים וגם לבתים.

קטלוג דיגיטלי של תקרות נמתחות

העמוד יעלה לאט מהרגיל מכיוון שמשקל התמונות גדול מהרגיל

נשמח לשמוע מכם! בקרו אותנו, התקשרו אלינו או כתבו לנו מייל

שינוי גודל גופנים