דאן מבנים ב״עמ

תקרות נמתחות 

פתרונות עיצוב חדישים מאפשרים להפוך תקרה סטנדרטית ורגילה ליצירת אמנות ייחודית. חידושים בעולם תקרות נמתחות, מגוון עשיר של סוגים, טקסטורות וצבעים. תקרות נמתחות מהוות לא רק פתרונות עיצוב דקורטיביים, אלא גם פתרונות הנדסיים מעולים בעיצוב חללים גדולים, מאחר והן ממלאות גם תפקיד אקוסטי ו/או היפואלרגני.

סוגים של תקרות נמתחות

תקרות משתקפות

מה שמייחד את התקרות המבריקות הוא המראה הייחודי המשתקף מהם בדומה לזכוכית. העומק הנוצר מהן, יוצר אשליה אופטית של חלל פנים גדול ומרווח יותר. מה שמוסיף לתחושת המרחב הוא האפשרות לייצר משחקי פיזור אור. תקרות מסוג זה מבוקשות מאד לאור התאמתן לתנאי מזג האוויר הים תיכוני. הן גם עמידות למים ולפגעי הסביבה ולכן נפוצות במטבחים, חדרי אמבטיה ובריכות שחיה.

מידע נוסף

תקרות סאטן

הגשר בין המראה המבריק למראה המאט נמצא בסאטן. תקרות סאטן מהוות את שביל הזהב בין התקרות המבריקות לתקרות המאט. ניתן להשיגן במגוון רחב של צבעים, ובכך לשוות נופך ייחודי ומודגש לכל חלל פנים. הן מועדפות מאד בקרב אדריכלים ומעצבי פנים. פני השטח חלקים ומדמים תיקרה ישרה מסוג מאט והן משתלבות באופן מושלם עם תקרות מבריקות, אלמנטים של תקרות גבס וסוגי טפטים.

מידע נוסף

תקרות מאט

תקרות מאט, נועדו לשוות לחלל החדר מראה חם, קלאסי ונקי. מה גורם לתחושה הזו? המרקם האחיד והמראה המטויח בדומה לתקרה צבועה ישירה. הן משתלבות באופן הרמוני בחלל הפנים ומסייעות להסוואת פגמי בניה ושיפוצים וכן יוצרות חיץ ובידוד מהתקרה מפני רטיבות.

מידע נוסף

תקרות מוארות

התקרות המוארות נותנות את הטאצ' העיצובי של החדר ואחראיות על אופי האווירה שבתוכו. האופציה שלהן להאיר את החדר כתחליף לגוף תאורה או נברשת ולהוות אלמנט דקורטיבי מרשים וחסכוני, בהיותן מבוססות על לדים, מסבירה את הביקוש ההולך וגובר להן מעת לעת. על-מנת לקבל אפקטים נוספים, ניתן להשתמש במערכת דינמית או סטטית וכן להוסיף הדפסות ואימאג'ים על גבי התקרות המוארות.

מידע נוסף

תקרות מודפסות

אין כמו יצירת רושם ראשוני. כשלרושם הראשוני נלווה אפקט של WOW ,זה הרבה יותר חזק. התקרות המודפסות יוצרות את הרושם הזה. מעבר להיותן ידידותיות לסביבה, הן מבוססות על טכנולוגיות מתקדמות וניתן לשלב בהן מגוון רחב של תמונות, מהמאגר האישי או הציבורי, אלמנטים גרפיים, לוגו חברה, ציורים, טקסטים ועיצובים מותאמים אישית.

מידע נוסף

אפקט שמי כוכבים

מתי לאחרונה הבטתם בשמיים וגיליתם כוכב נופל? מתי הרגשתם אסטרונאוטים ליום אחד? מהיום תוכלו לגלות שהכוכבים קרובים אליכם מתמיד והפנטזיה לשהות בחלל נצחי ואינסופי עם שלל כוכבים יכולה להפוך להנאה אסתטית בחדר שלכם. אז מה תבחרו? גלקסית כוכבים או שמי לילה?

מידע נוסף

תקרות בד

תקרות בד הפכו לאלמנט פונקציונלי ואסתטי כאחד במיוחד לחללים בהם יש דרישה לבידוד אקוסטי גבוה, למשל, חדרי קולנוע ביתיים. אנו מציגים תקרות בד עמידות ומתקדמות תוצרת גרמניה DESCOR במגוון רחב של עיצובים הכולל קירות בד ותקרות בד.

מידע נוסף
תקרות נמתחות בד

תקרות וקירות אקוסטיים

בכל יום אנו מוקפים ברעשים בלתי פוסקים: צלצולי טלפון, כלי רכב חולפים, שיפוצים סמוכים ואפילו הטלוויזיה של השכן. תקרות נמתחות אקוסטיות הן מהפתרונות החדשניים הטובים ביותר ליצירת חללים שקטים, נקיים מרעשי רקע מיותרים. תקרות נמתחות אקוסטיות הן פתרון מושלם לאולמות אירועים, קניונים, בריכות שחייה, משרדים וגם לבתים.

מידע נוסף
תקרות וקירות אקוסטיות

  אינפורמציה טכנית

פרופיל סטנדרטי

פרופיל סטנדרטי

מתאים להתקנה כל סוגי תקרות נמתחות. עשוי מאלומיניום או פלסטיק מחוזק. גודל הפרופיל רק 3 ס"מ. פרופיל מחברים לקיר בגובה מינימום 3 ס"מ מתקרה מקורית. ניתן להוסיף פקק מילוי.

תקרה משתקפת

תקרה משתקפת

תקרה משתקפת - מדומה פלטות זכוכית, נותנת השלייה של גובה ועומק, מגדילה ויזואלית את החלל פנים. תקרות נמתחות מסוג משתקפת, מאט, סאטן - עמידות למים, הן חזקות עד 100 ק"ג למטר מרובע. בעלות תקן אש גם ישראלי.

פרופיל אוניברסלי

פרופיל אוניברסלי

ניתן להתקין על התקרה או הקיר. עוזר ליישם עיצובים וצורות שנות, מאפשר להתרחק מקיר למשל בשביל ווילון. גובה הפרופיל 3 ס"מ. ניתן להוסיף פקק מילוי.

תקרות מוארות

תקרות מוארות

בשביל ליצור אפקט פלטת ישרה ומוארת צריך מינימום 10 ס"מ מתקרה מקורית עד יריעה מתוחה. ניתן להאיר שטח ברוחב עד 370 ס"מ ללא תפר.

פרופיל לחיבור תקרה נמתחות

פרופיל ניתוק

פרופיל ניתוק - באמצעותו בהיקף התקרה נשאר מרווח של 8 מ"מ שיוצר השלייה של תקרה צפה. גובה הפרופיל רק 3 ס"מ שמאפשר התקנה גם בחללים נמוכים.

תקרות שמי כוכבים

תקרות שמי כוכבים

אפקט שמי כוכבים - מרשימות, נוצצות, מאירות ויוצרות אפקט של כוכבי לילה. מארכת מיוחדת, מורכבת מתותח אור צבעוני וסיבים אופטיים. קיימים 4 אפשרויות התקנה.

פרופיל משותף

פרופיל משותף

פרופיל משותף - מיועד לחיבור שתי תקרות בתוך פרופיל אחד. משמש לעיצוב שילובים של צבעים וחללים שונים. גובה הפרופיל 3 ס"מ. עשוי מאלומיניום.

תקרות מודפסות

תקרות מודפסות

תקרות מודפסות - עכשיו קיימת אפשרות להדפיס כל תמונה, ציור או מלל מתאמכם. אנו מדפיסים על יריעות משתקפות, מאבירות אור, סטאן עד רוחב 510 ללא תפר ו/או חיבור. אורח הדפסה לא מוגבל.

איך להזמין תקרה נמתחת ?

1. להתקשר למשרד או להגיע אולם תצוגה

08-648-8005       או להתקשר לנייד   052-675-7212

2. לשלוח פנייה דרך אתר או פייסבוק3. לקבוע פגישה אצלכם בבית או משרד בשעה נוחה 

נציגנו מגעים עם דוגמאות של החומרים, עיצובים וצבעים. בפגישה יעשה מדידות וייתן הצאת מחיר

4. אם אתם מעוניינים ביועץ, ניתן לפנות אלינו גם בצ'אט 

שינוי גודל גופנים