חיפוי תקרות וקירות בבד

ceiling interior
ceiling mat
kitchen ceiling

 

תקרות בד נמתחות

 למה לצבוע שוב ושוב כשאפשר למתוח בד בכל מקום? תקרות או קירות מבד יספקו לכם פתרון מרשים, יעיל ונוח לכל חלל שהוא ולשנים ארוכות. התקנת תקרות בד נמתחות היא מהירה וחסכונית. "דאן מבנים" עובדת עם בדים מתוצרת DESCOR, מותג גרמני עם תו תקן אירופי המיוצר בטכנולוגיה ירוקה.

 מיתרונותיו של הבד הנמתח

מהם יתרונותיו של הבד הנמתח? אלה הן יריעות של טקסטיל מאיכות מעולה ועמידות בפני קרעים. ישנם סוגים שונים של אריג נמתח. לכל אריג תכונות שונות ומחיר שונה: אריג אקוסטי, אריג המשמש לחיפוי דקורטיבי, אריגים מעבירי אור ואריגים אנטי-בקטריאליים. על כל אחד מהסוגים אפשר להדפיס ולהוסיף צבע. יריעות הבד של DESCOR מותאמות גם לחללים עצומים כדוגמת בתי ספר ואולמות, שבהם אפשר לבחור אריג אקוסטי הסופג את הרעשים ומאפשר אקוסטיקה מצוינת ונעימה. סוג ייחודי של יריעה הוא אריג אנטי-בקטריאלי, העובר טיפול מיוחד שמעניק לו עמידות גם בפני בקטריות וטפילים וגם בפני עובש. עקב כך הוא אידיאלי למתיחה מעל בריכות שחייה או בתוך חללים שבהם נדרשת היגיינה מוגברת כמו בתי אבות, מרפאות ומחלקות בתי חולים.

 

עושר של צורה, אור וצבע

אם תרצו להכניס חדשנות, חיים וצבע לביתכם או למשרד, תקרות וקירות בד נמתחים הם התשובה בשבילכם למראה ייחודי ועוצר נשימה. כיום האריגים מספקים מענה מודרני לחיפויים המסורתיים של קירות מטויחים או מסוידים. אפשר להתקין את הבד הנמתח על גבי קונסטרוקציות מיוחדות או מסגרות מתאימות, וגם להשתמש בו לשם חלוקה של חללים פנימיים בלי שימוש בקירות גבס. "דאן מבנים" מתקינה את התקרה הנמתחת על גבי פרופילים ייחודיים בכל צורה שתבקשו: החל במשטח ישר וכלה בצורות גיאומטריות מורכבות. אם תבחרו בבד מעביר אור, הוא יספק דרגות שונות של שקיפות ויהפוך את התאורה לפריט עיצוב שאין שני לו.

חדשנות האריגים הנמתחים אינה רק במראה החלק ובמשטחים הנקיים שלהם, אלא גם באה לידי ביטוי בעושר צבעוני ובאפשרויות אינספור לעיצוב. בסיסם שחור או לבן, אך יכולים לצבוע אותם בשלל גוונים. כמו כן אפשר להדפיס כל דימוי שהוא על גבי האריג ולראות אותו מוגדל לשטחי ענק בכל מקום בבית או במבנה שאותו בחרתם לעצב, בחדות וברזולוציה מושלמות.  

אנו ב"דאן מבנים" נלווה אתכם בכל מה שקשור לבחירת הסוגים שונים של תקרות וקירות נמתחים, הצבע והתאורה ועד לסיום התקנה. את התהליך מלווים המעצבים והמתקינים המקצועיים שלנו – כולם מהשורה הראשונה.  

 

 

שינוי גודל גופנים