תמונה אם עובד

מיזוג אוויר

בזמן שיפוץ כללי החלפת מערכת מיזוג האוויר, או שדרוג המערכת הקיימת, ישפרו לאין ערוך את איכות החיים שלכם. בחירה נכונה במערכת מיזוג מתאימה תבטיח שהות נעימה בבית או במשרד וכמובן חיסכון בהוצאות החשמל.אנשי המקצוע שלנו יפרקו את המערכת הישנה, ישבו איתכם וימליצו לכם על דגמי המזגנים הקיימים בשוק בהתאם לתקציב שלכם ולבקשותיכם. לאחר ההתקנה תקבלו אחריות יצרן על המכשיר ואחריות מאיתנו על ההתקנה.

 

 

סוגי מיזוג

היום קיימות מערכות מיזוג אוויר שמתאימות לכל כיס ולכל מבנה. מיזוג מיני מרכזי, או מקומי, מאפשר לווסת את המיזוג בכל חדר בנפרד ומכאן גם להוזיל את עלויות החשמל. לעומתו מיזוג מרכזי פועל בבת אחת בכל הבית. יתרונותיו הם חימום כל החדרים או קירור שלהם בו בזמן, אך העלויות החודשיות גבוהות מעט יותר. בכל שיטת מיזוג אפשר לבחור במזגנים קטנים לכל חדר החל מ-1 כ"ס בחדרים הקטנים ועד למזגן גדול וחזק בסלון. המזגנים בכל מערכת יכולים להיות עיליים או תחתיים לפי תנאי המבנה ודרישת הלקוח. המערכות החדישות פועלות בשיטת אינוורטר, שבה המנוע מווסת את מהירותו בהתאם לממשק חכם. בשיטה זו, השליטה במיזוג הבית ובצריכת החשמל היא מיטבית.

התקנה זהירה ומקצועית

התקנת מערכת המיזוג בכלל או מזגנים נפרדים בפרט דורשת ניסיון, ידע ומקצועיות. לאחר שתבחרו את המערכת המתאימה לכם מתקיני המזגנים שלנו יכינו את השטח: יחצבו את פתחי המיזוג, יפרשו צנרת לניקוז, יתקינו שקעים תלת-פאזיים ועוד. לאחר שיגיעו המזגנים לשטח נרכיב אותם לפי התוכניות, נחפה בגבס ונתקין את סורגי האוורור בתוך "סינרי" גבס. במידת הצורך יושקעו בגבס גם גופי תאורה מתאימים.

תתקשרו אלינו או כתבו לנו פנייה

 

 

08-648-8005       או בנייד        052-675-7212

 שינוי גודל גופנים