קניתם דירה או מתכננים שיפוץ?

עיצוב תלת מימד זה הפתרון הנכון והאופטימלי

הבנה והכרה של הפרויקט לכל פרטיו, ביצוע שינויים בזמן התכנון ולא במהלך ביצוע העבודות – חיסכון כספי גדול, הכנת כתבי כמויות ומפרטים מדויקים לבעלי מקצוע.

עיצוב ייחודי לפי דרישות הלקוח

интерьер дизайн

פיתוח קונספט בשיתוף עם הלקוח

כבר לא צריך לדמיין איך ייראה המרחב – הדמיה אדריכלית ב-3D ממחישה את החלל בדרך המציאותית ביותר. היום כבר לא מתחילים שיפוץ או בנייה לפני שמבצעים הדמיה אדריכלית ממוחשבת בתלת ממד .דאן מבנים בע"מ מציעים לכם תכנון אדריכלי מקצועי, מדויק ומפורט על ידי צוות מומחים הכולל הדמיות אדריכלות תלת ממדיות בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

פתרון תכנון אופטימלי

מדוע צריך הדמיה אדריכלית ב-3D?
טכנולוגית אדריכלות בתלת ממד מאפשרת להציג את החלל בצורה נאמנה למציאות מבחינת גודל, צבעים, שינויי אור וצל ולתכנן את החלל עד הפרט הקטן ביותר בדרך האופטימאלית.

Cam003_ps
unnamed-3 — копия

פונקציונליות ונוחות

באמצעות הדמיה וירטואלית תוכלו "לחוש" את החלל ו"לשחק" עם הרכיבים, להקטין ולהגדיל את הפרספקטיבה של המרחב לפי הרזולוציה המועדפת, לבחון קומפוזיציות ושילובים שונים של גוונים, רהיטים, פריטים דקורטיביים ולבצע שינויים ארכיטקטוניים בתכנון כמו הזזת קירות

מעבר מתכנון סופי לביצוע

הדמיה אדריכלית בתלת ממד מאפשרת להחיות את המודול האדריכלי ולבצע שינויים ותיקונים בקלות ובמהירות רבה. ניתן לבחון את השפעת השינויים שייעשו בבנייה לפני תהליך העיצוב וגם במהלך התהליך כדי לבדוק איך שינויים ישפיעו על החלל בכל שלב בתהליך.

визуализация

5 יתרונות להדמיות תלת מימד

התוצאה ידועה מראש ללא הפתעות

פרויקט שתוכנן בתלת מימד יהיה תמיד זול יותר לביצוע ויחסוך עלוייות מיותרות

יכולת לראות את הפרויקט מזוויות שונות לפני התחלתו

חישוב אומדנים מדויק יותר מביא לתוצאה כספית טובה יותר

שילוב הריהוט בבית בשלב התכנון -מיקום, מידות, גוונים

נשמח לשמוע מכם! בקרו אותנו, התקשרו אלינו או כתבו לנו מייל.

שינוי גודל גופנים